• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905348864323
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret34326
MEZUNİYET MADALYASI
Ürün hizmet ve açıklaması

Nasıl Sipariş Veririm

SİPARİŞ VERMEK İÇİN İZLENECEK YOL
(mezuniyetmadalyasi@gmail.com )

MADALYA SİPARİŞLERİNİZ İÇİN MAİL ATILMASI GEREKEN BİLGİLER

1. Okul Adınız
2. Öğretmen Adı sınıf ve şubesi
3. FOTOĞRAFLI MADALYA İSTENİYORSA  ;
    örnek 1 deki gibi öğrenci fotoğraflarına öğrenci adı soyadı dosya adı olarak yazılmalı. ( Dosya adı yazmak için öğrenci fotoğrafına bir kere tıkladıktan sonra klavyeden F2 tuşuna bir kere basılır ve ilgili öğrencinin adı soyadı büyük harf ile yazılarak Enter tuşuna basılır.)

   A) BİLGİSAYARINIZIN MASAÜSTÜNDE SINIF ŞUBE ADINDA BİR KLASÖR AÇARAK ÖĞRENCİ FOTOĞRAFLARINI BU KLASÖRE KOYALIM. HERBİR ÖĞRENCİ FOTOĞRAFINA DOSYA ADI OLARAK ÖĞRENCİ ADI SOYADI TAM VE EKSİKSİZ YAZILARAK MAİL ATILMALI ( ÖRNEK-1)

  

4. SADECE ÖĞRENCİ İSMİ YAZILI MADALYA İSTENİYORSA SADECE ÖĞRENCİ LİSTESİ ( WORD-EXCELL ...) MAİL ATILMALI.

5. KARGO İÇİN ALICI ADI ve SOYADI- AÇIK ADRESİ-CEP TELEFONU BİLGİSİ BİLDİRİLMELİ.

6. Yukarıdaki bilgileri sınıf klasörü içine aldıktan sonra sınıf dosyanızı zıplayarak (sıkıştırarak) tek dosya halinde  mezuniyetmadalyasi@gmail.com adresine mail atınız.
           
            
    !!!!  Sıkıştırma yapmak için sınıf klasörü üzerine sağ tıkladığınızda açılan pencerece içindeki "Arşive Ekle" seçeneğini seçiniz.


         

 sipariş verme örnek öğrenci fotoğrafıUYARI:
Gerekli Bilgileri   mezuniyetmadalyasi@gmail.com mail adresine gönderirken zıplamayı (sıkıştırmayı) unutmayınız. Göndereceğiniz dosya kapasitesi fazla ise bilgileri bize www.wetransfer.com adresinden de gönderebilirsiniz.


Gerekli bilgiler tarafımıza ulaştığında madalyalarınız tasarlanıp onay için sizlere mail veya whatsapp yoluyla gönderilir. Onay verdikten sonra gerekli ödemeyi grafik tasarımı yapan elamanların size vereceği iban numarasına eft veya havale yapıldıktan sonra ürünleriniz hazırlanarak 1-3 iş günü içinde adresinize kargolanır.